Вакансія Водій зі своїм авто, Одеса. Пошук роботи в Одесі - Робота Водій зі своїм авто (Такси «Авангард»). Шукаю роботу в Одесі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

вакансії Одесі / вакансії Транспорт, автосервіс / Водій зі своїм авто

На 23.02.2024 в нашій базі:  729 вакансій,   146 резюме

Вакансія: Водій зі своїм авто (в Одеса)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:18000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:середня
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Зареєструватись для роботи в таксі у різних містах Одесі, Києві ,Білій-Церкві ,Бровари ,Ірпінь, Буча ,Вишневий, Бориспіль ,  Дніпрі, Кривий Ріг, Запорожжі, Лубнах, Кременчуці, Вінниці, Сумах, Черкасах, Чернігові, Тернопіль, Луцьк.</p> <p>Для реєстрації в таксі - надішліть фото; 1 фото зовнішнього вигляду Вашого авто; 2 стор. техталону; 1 стор водійського удост. № телефону який буде при Вас під час роботи. і ми Вам назад надішлемо налаштування позивного; щоб правильно записати Ваші дані. Просимо Вас на сайті в розділі робота, заповнити "форму онлайн реєстрації" beru-taxi.com.ua/rabota-v-taksi/ вкажіть місто для роботи !</p> <p>набирає водіїв з особистими автомобілями.</p> <p>-для вивезення замовлень по всьому місту та навколишньому передмістю.</p> <p>- замовлення є цілодобово (працюєте/підробляєте коли Вам зручно</p> <p>- немає прив'язки до офісу</p> <p>- поповнення комісійних (через термінали) що дуже зручно,</p> <p>- без безкоштовних замовлень, без чергових змін, без обов'язкових замовлень та умов роботи,</p> <p>У нас є знижки на дизель 5 грн ,газ 2,5 грн ,бензин 4 грн для наших водіїв !</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Транспорт, автосервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Водій-експедитор Лінкор Фармінг 30000 грн.
Водій-далекобійник кат. СЕ Європа Транс Агро 40000 грн.
Начальник автомобільної колони Європа Транс Агро договірна
Механік автоколони Європа Транс Агро договірна
Фрезерувальник КП ЖТТУ 12000 грн.
Водитель на авто компании (грузоперевозки) СПД Суяшов 30000 грн.
Водій СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.
Водій на авто компанії в Київ СПД Суяшов 30000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: