Вакансія Перекладач англійської мови дистанційно, Одеса. Пошук роботи в Одесі - Робота Перекладач англійської мови дистанційно (Зуева Г.Г., ФЛП). Шукаю роботу в Одесі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

вакансії Одесі / вакансії Робота для студентів / Перекладач англійської мови дистанційно

На 30.05.2023 в нашій базі:  747 вакансій,   252 резюме

Вакансія: Перекладач англійської мови дистанційно (в Одеса)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:віддалена робота

Загальна інформація про вакансію


<p>Шлюбна агенція «Grace Family» шукає співробітників - перекладачів англійської мови у свою команду ,  на сайт знайомств charmdate</p> <p><strong>Обов'язки</strong></p> <p>Вести переписку англійською мовою:</p> <ul><li>листування</li><li>ведення чатів</li><li>дзвінки</li></ul><p><strong>Умови роботи</strong></p> <ul><li>віддалена робота, не потрібно нікуди їздити</li><li>гнучкий графік роботи , головне відпрацювати 8 годин у добу. Перевагою для Вашого заробітку є часи роботи рано вранці та після 20.00 , але не є обов'язковим</li><li>2 вихідних у тиждень на вибір</li><li>відпустка в любий момент, коли Вам буде необхідно і скільки необхідно</li><li>додаткові вихідні за домовленістю</li><li>оплачуване стажування 2 тижні</li><li>підтримка куратора в роботі 24/7</li><li>40% від анкети - ваші</li><li>30% від замовлених подаркунків - теж</li><li>у нас заборонено спілкування на теми 18+ та вимагання , на відміну від інших роботодавців сфери ША.</li><li>за дзвінки довші, ніж 20 хвилин + 20% до балансу</li></ul><p><strong>Вимоги до перекладача</strong></p> <ul><li>досвід не важливий, ми всьому навчимо</li><li>англійска Pre-intermediate та вище.</li><li>наявність ПК або ноутбука. Робота з телефону чи планшета неможлива.</li><li>стабільний доступ до інтернету</li><li>володіння мінімальними навичками MS Office , Chrome</li></ul><p><strong>Заробіток залежить від:</strong></p> <ul><li>кіл-ті листів,</li><li>активних чатів за робочу зміну</li><li>відсоток від подарунків</li><li>хвилин дзвінка</li><li>немає ніяких обмежень у заробітку, адже ВСЕ залежить тільки від Вас, графіку роботи та швидкості у відповідях, наскільки Ви цікавий співрозмовник</li></ul><p><strong>Бонуси</strong></p> <ul><li>ЗП с привязкою до актуального курсу НБУ.</li><li>конкурси, премії, подарунки</li><li>розвиток креативу у написанні текстів та організації роботи</li><li>за виконання місячного плану - 5% премія від суми </li><li>якщо Ви вийшли на суму в 2000$, премя 300$ єдиноразово</li><li>за весілля клієнтки , яку веде перекладач - премія в 1000$</li></ul><p>Звичайно, це ще не весь список переваг роботи у «Grace Family». У нас багато цікавого.</p> <p>Якщо зацікавило спробувати себе у сфері дейтинг - залишай відгук або одразу заповнюй анкету за посіланням (в полі сайт) та я Вам зателефоную.</p> <p>Insta

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Робота для студентів»:Вакансія Компанія Зарплата
Оператор call-центра (на дому) SHERUT Online 21000 грн.
Менеджер туристичного агенства Аккорд-тур 15000 грн.
Водитель с авто,регистрация в такси Такси «Авангард» 20000 грн.
Водій з авто реєстрація в таксі Такси «Авангард» 18000 грн.
Водитель с личным автомобилем Такси 348 17000 грн.
Хостес в клубе. KENjob 40000 грн.
Вокалист KENjob 40000 грн.
Танцовщик KENjob 40000 грн.
Пиджей Pj One handred Karaoke loung... 45000 грн.
Танцовщица (ЕЖЕДНЕВНАЯ оплата) One handred Karaoke loung... 45000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: