Вакансія Адміністратор-офіціант, Одеса. Пошук роботи в Одесі - Робота Адміністратор-офіціант (Каффа, театр кави, кав'ярня ). Шукаю роботу в Одесі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

вакансії Одесі / вакансії Ресторанний бізнес, кулінарія / Адміністратор-офіціант

На 24.03.2023 в нашій базі:  585 вакансій,   252 резюме

Вакансія: Адміністратор-офіціант (в Одеса)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Адміністратор-офіціант</strong><br /></p> <p><strong>Відома кав’ярня в центрі міста запрошує на роботу адміністратора -офіціанта. <br /></strong></p> <p><strong>Маємо 20-ти річний досвід та чесну репутацію, бо завжди виконуємо свої забов’язання:</strong></p> <ul><li>Повна зайнятість. Досвід роботи від 1 року. Середня освіта </li> <li>з/п завжди вчасно та стабільно, ставка + % + «чаєві»</li> <li>забезпечуємо житлом при необхідності</li> <li>знижки на харчування;</li> <li>безкоштовне навчання;</li> <li>доплата за знання англійської мови.</li> </ul><p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>з досвідом роботи від 1 року;</li> <li>приємна зовнішність, позитивний настрій;</li> <li>грамотна вимова;</li> <li>комунікабельність, чесність, відповідальність;</li> <li>вміння працювати у команді;</li> <li>обов’язкове виконання стандартів компанії «Винятковий сервіс кожному гостю».</li> </ul><p><strong>Забов’язання:</strong></p> <ul><li>робота з касовим апаратом, банківським терміналом; </li> <li>організація і координація роботи персонала, врегулювання конфліктних ситуацій;</li> <li>замовлення кондитерської продукції та господарчих товарів;</li> <li>складання графіків роботи та обліку робочого часу персоналу;</li> <li>якісне обслуговування відвідувачів;</li> <li>знання асортименту, рецептури, технологій приготування та подачі напоїв з кави. </li> </ul><p><strong>Графік :</strong> 3/3, з 10.00.до 20.00.<strong><br /></strong></p> <p><strong>Загальний дохід: </strong>від 15 000 </p> <p><strong>Для запису на співбесіду телефонуйте!</strong></p> <p><br /></p> <p></p> <p> <strong></strong><br /></p> <p> </p> <p><br /></p> <p> </p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Ресторанний бізнес, кулінарія»:Вакансія Компанія Зарплата
?Офіціант на кафе ЧП "Ильницкий" договірна
Формовщик колбасных изделий Смачна справа 600 грн.
Специалист участка термической обработки мясных изделий. Смачна справа 800 грн.
Кухар (Академістечко) ЛотОК 12000 грн.
Пекар (м. Берестейська) ЛотОК 12300 грн.
Піццайола ЛотОК договірна
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Бариста в м. Київ мережe кав’ярень «Арома Кава» (Печерськ, Л... Мережe кав’ярень «Арома К... договірнаJobs.ua рекомендує переглянути: