Вакансія Менеджер (управляющий) в продуктовый магазин, Одеса. Пошук роботи в Одесі - Робота Менеджер (управляющий) в продуктовый магазин (Навигатор, рекрутинговая компания). Шукаю роботу в Одесі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

вакансії Одесі / вакансії Керівництво / Менеджер (управляющий) в продуктовый магазин

На 14.08.2022 в нашій базі:  276 вакансій,   254 резюме

Вакансія: Менеджер (управляющий) в продуктовый магазин (в Одеса)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:96000 грн
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Сеть продуктовых магазинов, основанная в 2005 году и занимающая лидирующие позиции на ирландском рынке, в поиске менеджера магазина продуктов питания. </p> <p>Предпочтение гражданам Украины. </p> <p>Место работы Дублин (Ирландия).</p> <p><strong>Требования:</strong></p> <ul><li>Опыт работы в управлении продуктовым магазином от 3-х лет;</li> <li>Знание компьютера на уровне пользователя;</li> <li>Английский язык – средний, разговорный.</li> </ul><p><strong>Обязанности:</strong></p> <ul><li>Руководство розничным продуктовым магазином с количеством персонала от 5 до 10 человек;</li> <li>Контроль заказов, приема и продажи товаров;</li> <li>Организация и контроль соблюдения сроков годности продукции;</li> <li>Контроль порядка в магазине и рабочем коллективе;</li> <li>Выполнение всем персоналом норм HACCP;</li> <li>Организация работы персонала, обучение, контроль и мотивация персонала;</li> <li>Составление графиков работы, подготовка отчетов;</li> <li>Участие в собраниях менеджмента и реализация принятых решений.</li> </ul><p><strong>Условия:</strong></p> <ul><li>Рабочая неделя 45-50 часов/5 дней;</li> <li>Место работы: г. Дублин (Ирландия);</li> <li>Заработная плата 14-16 евро в час+KPI. Совокупный доход-3000 евро в месяц;</li> <li>Испытательный срок 3 месяца.</li> </ul>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Керівництво»:Вакансія Компанія Зарплата
Головний бухгалтер Гарант-Инфо 20000 грн.
Администратор по персоналу ФОП Лісак А. 21600 грн.
Керівник відділу продажу (кондитерська група товарів) ТОВ Ромус-Поліграф договірна
Керівник філії з продажу кліматичного обладнання Салон Тепло і Холод 20000 грн.
Начальник волочильного производства ООО «Унипласт» договірна
Головний бухгалтер Мебельное производство «Ю... 10000 грн.
Головний бухгалтер Вінницький обласний центр... 15000 грн.
Майстер шляховий Вінницький обласний центр... 22000 грн.
Адміністратор залу (Авіаційний університет) ЛотОК 13000 грн.
Начальник пересувного поштового відділення Вінницький обласний центр... 8300 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: