Вакансія Головний бухгалтер, Одеса. Пошук роботи в Одесі - Робота Головний бухгалтер (Метиз (МТЗ)). Шукаю роботу в Одесі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

Вакансія: Головний бухгалтер (в Одеса)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:15000 грн
  • Місто:Бровари
  • Бажана Освіта:повна вища
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>Відкрита вакансія єдиного головного бухгалтера </p> <p><strong>Опис вакансії</strong></p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>організація і ведення бухгалтерського та управлінського обліку юридичної особи на загальній системі оподаткування;</li> <li>своєчасне складання і здавання податкової та статистичної звітності;</li> <li>робота з первинними документами, своєчасне відображення їх в обліку на всіх ділянках;</li> <li>розрахунки з постачальниками, контроль дебіторської та кредиторської заборгованості;</li> <li>облік і контроль основних засобів, ТМЦ, ІНМА, МБП;</li> <li>створення звітності для засновників</li> <li>Кадри</li> </ul><p><strong>Вимоги</strong>:</p> <p>Повна зайнятість. Досвід роботи від 3 років. Вища освіта.</p> <p>Вітається знання виробництва та ЗЕД. </p> <p><strong>Умови роботи</strong>:</p> <ul><li>Локація: м.Бровари; вул. Москаленка 16-А;</li> <li>Офіційне працевлаштування;</li> <li>Графік роботи: Пн-Пт.З  8:00—17:00</li> <li>Оплачуваний мобільний зв’язок.</li> </ul><p>Тел. ....000</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»:Вакансія Компанія Зарплата
Економіст відділу агентування Рисоил договірна
Головний бухгалтер Гарант-Инфо 20000 грн.
Менеджер ЗЕД Полтавский турбомеханичес... 10000 грн.
Бухгалтер Вінницький обласний центр... 7500 грн.
Бухгалтер-касир (ринок Добробут) InWarm 15000 грн.
Викладач курсів Бухгалтерського обліку Учебный центр ДАНКО договірна
Головний бухгалтер Мебельное производство «Ю... 10000 грн.
Бухгалтер з разрахунку заробітної плати Multitoys 19000 грн.
Бухгалтер Київський інститут Націон... 16000 грн.
Головний бухгалтер Вінницький обласний центр... 15000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: