Вакансія Доглядальниця в Німеччину, Одеса. Пошук роботи в Одесі - Робота Доглядальниця в Німеччину (CarenaUkraine). Шукаю роботу в Одесі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

вакансії Одесі / вакансії Домашній сервіс / Доглядальниця в Німеччину

На 06.10.2022 в нашій базі:  331 вакансій,   253 резюме

Вакансія: Доглядальниця в Німеччину (в Одеса)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:48000 грн
  • Місто:Чернівці
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>«CarenaUkraine» </strong> - це представник компанії «CarenaBulgaria», яка займається наданням послуг у сфері догляду за людьми похилого віку в Німеччині.</p> <p><strong>Наші послуги є безкоштовними!</strong></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Жінка, чоловік;</li><li>Обов'язкове знання німецької мови на побутовому рівні (А1-В2), (є можливість вивчати мову на наших онлайн-курсах);</li><li>Бажано досвід доглядальниці за людьми похилого віку.</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <ul><li>Безкоштовна пропозиція вакансії.</li><li>Оплата від 1200 і вище € на місяць, в залежності від вимог на вакансії та потреб клієнта.</li><li>Проїзд, проживання та страхування за рахунок роботодавця.</li><li>Підбір клієнта за Вашою згодою відповідно до Ваших навичок, вмінь та досвіду.</li></ul><p>За детальною інформацією щодо працевлаштування звертайтесь:</p> <p>з понеділка по п'ятницю, з 10.00до 18.00</p> <p><strong><strong>...50</strong> </strong><strong>Наталія</strong></p> <p><strong><strong>...52</strong>   Олександра</strong></p> <p><strong><strong>....03</strong>   Юлія</strong></p> <p>Для осіб без знання німецької мови є можливість її вивчати на наших онлайн курсах, спрямованих саме на сверу догляду за особами похилого віку.</p> <p>Наш сайт    <strong>carena.com.ua</strong></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Домашній сервіс»:Вакансія Компанія Зарплата
Домашня робітниця, вахта по 14 діб, Проців Агентство Домашнього Перс... 24000 грн.
Гувернантка-помічниця по дому, вахта Агентство Домашнього Перс... 39000 грн.
Робітниця по господарству Агентство Домашнього Перс... 24000 грн.
Помічниця по господарству, вахта Агентство Домашнього Перс... договірна
Домашня працівниця Агентство Домашнього Перс... 20000 грн.
Гувернантка зі знанням англійської мови, вахта Агентство Домашнього Перс... 22000 грн.
Няня Полехина Ю. 24000 грн.
Помощница (приготовление еды уход по дому), Ирпень Полехина Ю. 22500 грн.
Няня в Ирпень (с проживанием) Полехина Ю. 24000 грн.
Няня в Ирпень (с проживанием) Полехина Ю. 24000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: