Вакансія Асистент стоматолога, Одеса. Пошук роботи в Одесі - Робота Асистент стоматолога (ХмельницькІнтерМед). Шукаю роботу в Одесі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

вакансії Одесі / вакансії Медицина, фармацевтика / Асистент стоматолога

На 06.10.2022 в нашій базі:  331 вакансій,   253 резюме

Вакансія: Асистент стоматолога (в Одеса)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Хмельницький
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:обов'язковий
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p>ХмельницькІнтерМед - сучасна і професійна стоматологія у місті Хмельницький. Ми маємо успішний досвід роботи в понад 27 років, працюємо з найсучаснішим обладнанням, і постійно вдосконалюємось!</p> <p><br /></p> <p>Ми шукаємо висококваліфікованих фахівців у нашу команду, і саме зараз відкрита вакансія асистента стоматолога</p> <p><br /></p> <p>Умови роботи:</p> <p>- Сучасна стоматологічна клініка в центрі м. Хмельницький</p> <p>- Стабільний і злагоджений колектив професіоналів</p> <p>- Офіційне працевлаштування</p> <p>- Сучасне обладнання та матеріали</p> <p>- Гідна заробітна плата, відповідно до навичок та вмінь</p> <p><br /></p> <p>Вимоги:</p> <p>- Медична освіта</p> <p>- Бажання працювати і вчитися</p> <p>- Досвід роботи асистентом стоматолога або медсестрою</p> <p>- Порядність, ввічливість, охайність</p> <p>- Знання санітарно-гігієнічних норм</p> <p>- Проведення дезінфекції, передстерилізаційного очищення та стерилізації інструментів</p> <p><br /></p> <p>Обов’язки:</p> <p>- підготовка робочого місця та кабінету перед лікувальним процесом</p> <p>- участь у лікуванні пацієнтів за принципом «роботи в чотири руки»</p> <p><br /></p> <p>Якщо Вас зацікавила наша вакансія, відправляйте свої резюме на пошту або телефонуйте за номером ...89. Будемо раді поспілкуватись і доповнити нашу команду новим чудовим співробітником</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Массажист в спа салон Студия йоги АМ 10000 грн.
Врач-косметолог ФЛП Милютина Н. договірна
Врач-маммолог с опытом УЗИ ФЛП Милютина Н. договірна
Врач акушер-гинеколог ФЛП Милютина Н. 25000 грн.
Врач-онколог ФЛП Милютина Н. 20000 грн.
Сиделка - компаньонка пожилому человеку (можно с проживанием... Агентство Ваша няня 24200 грн.
Операційна медсестра в малу гінекологічну операційну Медицинский Центр «Гамета... 12000 грн.
Асистент стоматолога Консалтингова агенція «Ві... договірна
Масажистка (з проживанням) у Хорватію Classics of massage Dubro... 48000 грн.
Інженер з якості MOHI 12000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: