Вакансія Працівник на збір огірків в Чехії, Одеса. Пошук роботи в Одесі - Робота Працівник на збір огірків в Чехії (HR Summit). Шукаю роботу в Одесі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

вакансії Одесі / вакансії Сільське господарство, агробізнес / Працівник на збір огірків в Чехії

На 24.03.2023 в нашій базі:  585 вакансій,   252 резюме

Вакансія: Працівник на збір огірків в Чехії (в Одеса)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:50000 грн
  • Місто:Львів
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається
  • Графік роботи:сезонна робота

Загальна інформація про вакансію


<p>У пошуку жінок на збір огірків в Чехії.</p> <p><strong>Суть роботи:</strong> збір огірків в лежачому положенні (за допомогою спеціалізованого транспортного обладнання)</p> <p><strong>Тривалість сезону</strong> - 3-4 місяці.</p> <p>Сезон збору огірків розпочинається 15 червня та завершується в середині жовтня, однак по завершенні можна залишитися на збір інших овочів (баклажанів, динь) орієнтовно ще на місяць</p> <p><strong>Заробітна плата: </strong>1200  - 1400 євро/міс</p> <p><strong>Серед основних вимог: </strong></p> <p><strong>- </strong>фізична витривалість </p> <p>- досвід роботи у зборі овочів чи фруктів таким способом</p> <p><strong>Увага! </strong>Зважаючи на специфіку роботи, шукаємо людей, які готові та адекватно оцінюють свою здатність до роботи, мають попередній досвід.</p> <p>Роботодавець не зацікавлений у частій зміні працівників, тож ми не шукаємо кандидаток, які хочуть "спробувати себе в цій роботі"</p> <p>Роботодавець забезпечує проживанням та компенсує частину витрат на харчування.</p> <p>Якщо хочете дізнатися більше - звертайтеся вказаними номерами телефонів</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Сільське господарство, агробізнес»:



Вакансія Компанія Зарплата
Агроном Садовый центр Shoni договірна
Різноробочий Садовый центр Shoni договірна
Різноробочий Садовый центр Shoni договірна
Агроном Садовый центр Shoni договірна
Різнороб Компания «Плодовый крупно... 8000 грн.
Пакувальник на грибну ферму у Англію Job2day 85000 грн.
Комбайнер-тракторист Агротранс договірна
Комбайнер Агротранс договірна
Продавец-консультант в садовый центр Ландшафтный центр СОНАТА 10000 грн.
Різноробочий Ландшафтный центр СОНАТА 13000 грн.







Jobs.ua рекомендує переглянути: