Вакансія Trainee PHP+JS Developer, Одеса. Пошук роботи в Одесі - Робота Trainee PHP+JS Developer (A-sol). Шукаю роботу в Одесі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

вакансії Одесі / вакансії IT, WEB фахівці / Trainee PHP+JS Developer

На 30.05.2023 в нашій базі:  745 вакансій,   252 резюме

Вакансія: Trainee PHP+JS Developer (в Одеса)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Запоріжжя
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:не вимагається

Загальна інформація про вакансію


<p>We are looking for an intern who wants to dive into the world of PHP and JavaScript.<strong><br /><br /></strong></p> <p><strong>Main requirements:</strong><br />- understanding OOP, design patterns;<br />- knowledge of HTML/CSS;<br />- basic knowledge of git;<br />- basic knowledge of PHP and JavaScript.<br />Knowledge of the English language will be an advantage.</p> <p><br /></p> <p>The internship takes place mainly in the office, so candidates from Zaporizhzhia are considered. If you have basic programming knowledge but no commercial experience, this internship will help you dive into the world of development.</p> <p><br /></p> <p>Шукаємо стажера, який бажає погрузитись в світ PHP та JavaScript.</p> <p><b></b></p> <p><b>Основні вимоги:</b><br />- розуміння ООП, шаблонів проектування;<br />- знання HTML/CSS;<br />- базові знання git;<br />- базові знання PHP та JavaScript.<br />Знання англійської мови буде перевагою.</p> <p><br /></p> <p>Стажування проходить переважно в офісі, тому розглядаються кандидати із Запоріжжя. Якщо у вас є базові знання програмування, але немає комерційного досвіду, це стажування допоможе вам поринути у світ розробки.</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «IT, WEB фахівці»:Вакансія Компанія Зарплата
Full-stack developer (PHP/Laravel) Zenedu договірна
Провідний інженер з налагодження й випробувань комп'ютерів НПФ «Техвагонмаш» 12000 грн.
Інтерн Емейл Маркетолог (Варшава) EPC Network 30000 грн.
Middle DevOps інженер (Middle DevOps Engineer) UKEESS Software House договірна
Системний адміністратор ПМТВ Антимонопольного ком... 10000 грн.
Data Engineer Ohires 146000 грн.
Особистий помічник Alta Games договірна
C++ Unity 3D Developer IT Recruitment Solutions ... 172800 грн.
C++ Graphics Developer IT Recruitment Solutions ... 169200 грн.
Penetration Tester IT Recruitment Solutions ... 180000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: