Вакансія Кухар-універсал, Одеса. Пошук роботи в Одесі - Робота Кухар-універсал (Ветерок, база отдыха). Шукаю роботу в Одесі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

вакансії Одесі / вакансії Готельний бізнес / Кухар-універсал

На 16.04.2024 в нашій базі:  745 вакансій,   145 резюме

Вакансія: Кухар-універсал (в Одеса)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:38000 грн
  • Місто:Одеса
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від п'яти років
  • Графік роботи:повний робочий день

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>Досвід у приготуванні комплексно-ресторанного харчування (рибні та м’ясні страви, салати) до 120 осіб.</li><li>вміння працювати з технологічним картам;</li><li>забезпечення високої якості та естетичного вигляду готової продукції.</li><li>знання кулінарних технологій і кулінарних рецептів;</li><li>відповідальність;</li><li>порядність;</li><li>пунктуальність;</li><li>здатність працювати в команді і під час високого робочого темпу;</li></ul><p><strong>Умови роботи:</strong></p> <p>Робота в період з 01.06 до 15.09.2024 р. в кафе бази відпочинку, с. Приморське, ізмаільського району Одеської обл.</p> <p><strong>Обов’язки:</strong></p> <ul><li>Організація приготування їжі для комплексно-ресторанного харчування (сніданок обід, вечеря) для відпочиваючих бази відпочинку.</li><li>Особова участь у процесі: приготування м’ясних, рибних страв; салатів.</li><li>Калькулювання витрат за виробництво дотримання стандартів якості і безпеки харчування;</li><li>Дотримання графіку приготування страв;</li><li>Дотримання чистоти робочого місця та санітарних норм</li><li>Прийом та облік товарів.</li><li>Контроль відходів.</li></ul><p>Ми раді прийняти до своєї команди відповідального та творчого спеціаліста, який готовий працювати на результат та допомагати розвивати нашу базу.</p> <p>Viber, WhatsApp, Telegram: ...</p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Готельний бізнес»:Вакансія Компанія Зарплата
Продавець в пекарню "Сімейна пекарня" (ст. М Шулявська) СПД Голуб О. договірна
Хостес в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Администратор в Новый клуб NK «Scarlett» 15000 грн.
Официант в Новый клуб NK «Scarlett» 12000 грн.
Покоївка в готель ФГ «Кемпінг» 500 грн.
Прибиральниця Компания «Becker-Ukraine» договірна
Адміністратор готелю Готель Нивки Плаза 13000 грн.
Бухгалтер-касир Equides Club договірна
Покоївка у готель на березі Балтійського моря Grosser 50000 грн.
Кухар (десерти) Первак 1500 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: