Вакансія Фізичний терапевт, асиситент фізичного терапевта, реабілітолог, Одеса. Пошук роботи в Одесі - Робота Фізичний терапевт, асиситент фізичного терапевта, реабілітолог (Майстерня Руху). Шукаю роботу в Одесі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

вакансії Одесі / вакансії Медицина, фармацевтика / Фізичний терапевт, асиситент фізичного терапевта, реабілітолог

На 16.04.2024 в нашій базі:  745 вакансій,   145 резюме

Вакансія: Фізичний терапевт, асиситент фізичного терапевта, реабілітолог (в Одеса)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:договорная
  • Місто:Київ
  • Бажана Освіта: незакінчена вища
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:вільний графік роботи

Загальна інформація про вакансію


<p>Центр ортопедичної реабілітаціїї <strong>Майстерня Руху</strong> запрошує долучитися в команду Фізичного терапевта та Асистента фізичного терапевта з досвідом роботи від 1 року на повну/неповну зайнятість.</p> <p>maisternyaruhu.com.ua/</p> <p><br /></p> <p></p> <p><strong>Вимоги:</strong></p> <ul><li>освіта зі спеціалізацією у фізичній терапії (фізичний терапевт, ерготерапевт, спеціаліст із фізичної реабілітації), закінчена/незакінчена.</li><li>Наявність досвіду роботи не менше 1 року;</li><li>Знання анатомії, фізіології, методів і принципів реабілітації;</li><li>Відповідальність, дисциплінованість, комунікабельність, вміння працювати в колективі;</li><li>Бажання розвиватися в даному напрямку.</li></ul><p><strong>Ми пропонуємо:</strong></p> <ul><li>Офіційне працевлаштування згідно КЗпПУ</li><li>Гідну оплату праці;</li><li>Можливість побудувати індивідуальний графік змін;</li><li>Можливість професійного розвитку та навчання;</li><li>Приємний колектив та дружню атмосферу в роботі.</li></ul><p><strong>Основні обов’язки:</strong></p> <ul><li>Проведення комплексної оцінки фізичного стану пацієнтів;</li><li>Розробка та впровадження індивідуальних планів реабілітації для пацієнтів;</li><li>Виконання фізіотерапевтичних та реабілітаційних процедур;</li><li>Надання інформації пацієнтам та їх родичам щодо правильного виконання</li><li>Ведення медичної документації.</li></ul><p>Чекаємо Ваші резюме на адресу або на Viber .</p> <p></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Медицина, фармацевтика»:Вакансія Компанія Зарплата
Фармацевт-консультант ООО РУШ договірна
Консультант з декоративної косметики ООО РУШ договірна
Адміністратор медичного кабінету Стереопсис договірна
Сестра медична по передрейсовому огляду водіїв Омаров Джанай Магомедович 7100 грн.
Сиделка ProficarePlus 60000 грн.
Няня для дитини 5 місяців, 5х2, Гостомель Агентство домашнего персо... 39000 грн.
Доглядальниця, 7х7 з проживанням, м.Політехнічний інститут Агентство домашнего персо... 18000 грн.
Лікар стоматолог-ортодонт Стоматология ВиОла договірна
Лікар-хірург щелепно-лицевий КНП Чернігівська обласна ... 22700 грн.
Комплектувальник на склад СП Оптима Фарм 21000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: