Персонал Одеса: резюме та пошук співробітників в Одесі, працевлаштування та розміщення вакансій. Знайти співробітників в Одесі швидко, шукаю резюме в місті Одеса.

Ви працюєте менеджером по підбору персоналу? Значить вам відомо, як складно знайти персонал в Одесі. Кого шукати - фахівців з мінімальним досвідом роботи або віддати перевагу фахівцям з відмінним резюме? Звертати увагу на резюме з низьким рівнем зарплати Або потрібен персонал в Одесі, але з високим окладом? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук резюме і співробітників, а також розміщення вакансії в Одесі!

Резюме: Охоронник, Старший зміни охорони, Інспектор охорони (Одеса)

 • Дата додавання:
 • Зарплата:
 • Місто: Одеса
 • Досвід роботи: 9 рок. 6 міc.
 • Графік роботи:
 • Стать: мужской

Досвід роботи

 • Охоронник, старший зміни охорони, інспектор охорони ТзВО «Шувар» ДП і ПП «Шувар Захист 1» (Охрана), Львов

  Забезпечення комплексної безпеки охорони, складських приміщень, територій, торгових площ, товарно-матеріальних цінностей. Контрольно-пропускний режим.

  Строге дотримання режиму контролю всередині об'єктів охорони. Контроль технічних засобів охорони і засобів контролю доступу.

  Охорона приватної власності - Дім, Котедж. Oхоронна діяльність в закладах сфери грального бізнесу, а також розважальних центрів, та торгово-розважальних комплексів.

  Супровід-охорона-перевезення-інкасація грошової готівки та цінностей, інкасація та обслуговування банків, банкоматів, терміналів. Супровід-охорона-перевезення важливих, вантажів, супровід-охорона важливих осіб, ескорт-супровід. Досвід та знання в управлінні персоналом.

  Підбір кадрів і навчання співробітників охорони. Проведення перевірок та службових розслідувань.

  Здійснення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення особистої безпеки працівників компанії Виявлення, попередження і локалізація негативних дій та факторів впливу на компанію та афілійовані особи Охорона приміщень і прилеглої території Збереження товарно-матеріальних цінностей Контроль дотримання дисципліни Запобігання несанкціонованного виносу Забезпечення порядку, запобігання конфліктних ситуацій на території Виявлення та запобігання випадків псування товару Здійснення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення особистої безпеки працівників компанії Контроль процесу прийомки товарів згідно прихідних документів та їх фізична наявність. Запобігання виносу чи вивозу товару та майна з підрозділу без відповідних супроводжуючих документів. Перевезення та інкасація грошової готівки та цінностей. Інкасація та обслуговування відділень, банкоматів, терміналів і торгових точок. Проведення комплексу заходів з охорони та супроводу цінностей, що перевозяться Контроль технічного стану автотранспорту. Організація перевірок особового складу. Ведення документації.

Відкрити контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua


Схожі резюме на роботу:Охоронник, Старший зміни охорони, Інспектор охорониJobs.ua рекомендує переглянути: