Вакансія Водій-далекобійник кат. СЕ, Одеса. Пошук роботи в Одесі - Робота Водій-далекобійник кат. СЕ (Європа Транс Агро). Шукаю роботу в Одесі.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

вакансії Одесі / вакансії Логістика, доставка, склад / Водій-далекобійник кат. СЕ

На 16.04.2024 в нашій базі:  745 вакансій,   145 резюме

Вакансія: Водій-далекобійник кат. СЕ (в Одеса)

  • Дата додавання:
  • Зарплата:40000 грн
  • Місто:Рівне
  • Бажана Освіта:не має значення
  • Досвід роботи:від року
  • Графік роботи:позмінна робота

Загальна інформація про вакансію


<p><strong>Компанія «Європа Транс Агро»</strong>, що входить до групи компаній <strong>Ukrlandfarming — </strong>одне з найбільших в Україні автотранспортних підприємств. Наш автопарк забезпечує якісну та оперативну доставку вантажів у будь-яку точку України.</p> <p>Ми продовжуємо активно та стабільно працювати тому запрошуємо на роботу <strong>Водіїв на зерновози з категорією СЕ</strong></p> <p>АТП розташоване в: <strong>с. Біла Криниця Рівненська обл.,м. Дубно Рівненська </strong><strong>обл. </strong></p> <p><strong>Компанія пропонує:</strong></p> <ul><li>Стабільну роботу в компанії, що розвивається;</li><li>Відрядження по Україні та за кордоном (графік 24/6 або 30/15)</li><li>Офіційне працевлаштування згідно КЗпП, оплачувані лікарняні та відпустки;</li><li><strong>Заробітна плата по Україні: добові 250 грн/доба+ставка+оплата за т/км;</strong></li><li>Власні ремонтні бази;</li><li>Супровід диспетчером/логістом</li></ul><p><strong>Функціональні обов’язки:</strong></p> <ul><li>Доставка зернових по Україні та за кордон (MAN/SCANIA/DAF; півпричепи: зерновози і тенти);</li><li>Контроль за процесом завантаження та вивантаженням вантажу;</li><li>Якісне керування автомобілем з дотриманням норм експлуатації;</li><li>Ведення шляхових листів та ТТН.</li></ul><p><strong>Вимоги до кандидата:</strong></p> <ul><li>Водійське посвідчення категорії «СЕ» та досвід роботи по категорії;</li><li>Наявність всіх необхідних для працевлаштування документів;</li><li>Безаварійний досвід керування, відсутність судимостей;</li><li>Знання будови автомобіля;</li><li>Бережне відношення до довіреного товару і автомобіля;</li><li>Відповідальність, комунікабельність, пунктуальність.</li></ul><p><strong>Приєднуйтесь до команди професіоналів Ukrlandfarming!</strong></p> <p>Дізнайся більше про нас, перейшовши за посиланням: www.ulf.com.uawww.facebook.com/ulfplc/</p> <p>Відправляючи резюме, Ви даєте згоду на обробку персональних даних компанією Ukrlandfarming у рамках чинного законодавства України. <br /></p>

Переглянути контакти

Подивіться схожі вакансії на порталі Jobs.ua

Або подивіться резюме на порталі Jobs.ua

Інші вакансії в рубриці «Логістика, доставка, склад»:Вакансія Компанія Зарплата
Грузчик ФОП Корбутов А. С. договірна
Помічник/оператор-машини асенізатора ЕКО-СІТІ договірна
Кур?єр з доставки Малишев Андрій Олегович 30000 грн.
Оператор замовлень Малишев Андрій Олегович 25000 грн.
Експедитор (Щасливе) ТОВ «Євро Аква» договірна
Вантажник (нічна зміна) ТОВ «Євро Аква» 18000 грн.
Комірник (с.Щасливе) ТОВ «Євро Аква» 22000 грн.
Водій категорії С (с. Щасливе) ТОВ «Євро Аква» 30000 грн.
Водій ТОВ «Дніпровський хлібоко... 16500 грн.
Комірник ФОП Волков С.В. 21000 грн.Jobs.ua рекомендує переглянути: