Робота Одеса: Логістика, доставка, склад - вакансії, Робота в Одесі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Логістика, доставка, склад.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

Вакансії в Одесі / Вакансії в Одесі / Вакансії Логістика, доставка, склад, Одеса

На 03.06.2020 в нашій базі:  1 вакансій,   432 резюме

Робота в Одесі в рубриці Логістика, доставка, складНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Логістика, доставка, склад в Одесі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Логістика, доставка, склад»).


По вашому запиту знайдено: 1 вакансій
 • Вакансія: Грузчик

  Диалог Пресс

  Требования:

  Требования к соискателю: ответственность, внимательность, дисциплинированность, отсутствие вредных привычек порядочность,

  Обязанности:

  Обязанности: выполнение погрузочных - разгрузочных работ; упаковка готовой печатной продукции,

  Условия:

  Условия работы: график работы - с 9.00 до 18.00; Месторасположение предприятия – район ...


Jobs.ua рекомендує переглянути: