Робота Одеса: Виробництво - вакансії, Робота в Одесі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Виробництво.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

Вакансії в Одесі / Вакансії в Одесі / Вакансії Виробництво, Одеса

На 21.08.2019 в нашій базі:  550 вакансій,   2017 резюме

Робота в Одесі в рубриці ВиробництвоНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Виробництво в Одесі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Виробництво»).


По вашому запиту знайдено: 1128 вакансій
 • Словацькая компанія « BauTop Straku 4, 052 01 Spisska Nova Ves»шукає працівників:

  • Деревообробник в цеху
  Робота забезпечена на 2017-2018р.Офіційна робота відповідно до чинного законодавства.
  Працівники з України будуть забезпечені:
  1.Офіційна робота в нашій компанії
  2.Робочі візи (картка тимчасового побиту)
  3.Проживання та транспорт в...
 • Требования: Приглашаем женщин на производство соков и консервации из свежих овощей и фруктов.
  Город: Радзымин (Мазовецкое воеводство)

  Обязанности: Суть работы: работа на производственной ленте — накладывать овощи и фрукты в тару, упаковка, сортировка, складирование. Низкий уровень физических нагрузок.

 • ООО "СТАЛЬТИМА"

  Днепр (Днепропетровск)

  Требуемый опыт работы: не требуется

  Полная занятость, полный день

  Обязанности:


  Пошук роботи в Одесі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Одесі. Пошук роботи в Одесі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Виробництво з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Одеса і вакансії Одесі на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: