Робота Одеса: Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит - вакансії, Робота в Одесі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

Вакансії в Одесі / Вакансії в Одесі / Вакансії Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит, Одеса

На 17.07.2019 в нашій базі:  349 вакансій,   2025 резюме

Робота в Одесі в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудитНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит в Одесі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит»).


По вашому запиту знайдено: 170 вакансій
 • Вимоги: На підприємство запрошується бухгалтер. Вік: до 35 років. Вища освіта. Знання бухгалтерського закнодавства. Впевнений користувач ПК. Досвід роботи необов'язковий.

  Обов'язки: Ведення обліку основних засобів, матеріалів, клієнт-банк, виконанння доручень головного бухгалтера

  Умови: повний робочий день, субота, неділя -вихідні.

  ...
 • Вакансія: Бухгалтер

  Спецреклама

  Производственному предприятию Харьковский район, пгт. Васищево срочно требуется бухгалтер. Оплата высокая, договорная. Подробности и запись на собеседование по тел. 097 226 20 14, 050 958 34 41 Сергей Владимирович

  ...
 • Бухгалтер громадської організації. Місце проведення робіт- м. Київ, Печерський узвіз, буд.3 Бухгалтер буде мати можливість працювати вдома (СДО)

  ...
 • Вакансії в Департаменті стратегічного розвитку та планування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

  Департамент забезпечує аналітичну підтримку роботи Комісії з усіх питань, що входять до сфери повноважень НКРЕКП: організація енергетичних ринків, моніторинг ринків, цінове регулювання приро...

 • Вакансія: Бухгалтер по учету ТМЦ

  ?ООО “Краматорский ферросплавный завод”

  Предприятию требуется бухгалтер по учету товарно-материальных ценностей (ТМЦ).

  Требования: Полное высшее образование и опыт работы от 1г.

  Обязанности: 1. Выполнять работу по ведению бухгалтерского учета в соответствии с требованиями действующего законодательства.

  2. Осуществлять: прием, проверку правильности оформления документации бухгалтерского учета и...

 • В ресторан www.vsegda-vkusno.com.ua требуется бухгалтер. Требования: знание финансовой , налоговой отчетности фоп, составление калькуляций. Полная, частичная занятость. З/плата 10000 грн. + питание.

  Режим работы : понедельник – пятница. Нивки, ул. Стеценко, рядом с ГАИ.

  К.т. 066-0303054

  ...
 • Вакансія: Бухгалтер

  LPG Group (ФОП Скляр Катерина Володимирівна)

  Молодая, энергично развивающаяся компания по изготовлению и продаже светодиодной продукции LPG Led Group приглашает в свою команду специалиста по ведению бухгалтерского и налогового учета.

  Требования:

  - возраст 25-40 лет;

  - высшее образование;

  - постановка и ведение бухгалтерского, налогового, управленческого учёта предприятия (ФОП 3 группа с НДС) с ...

 • Продавец-кассир срочно требуется в мини-маркет в центре Киева.

  График работы: неделя через неделю. Возможно предоставление жилья.

  З/п: 700 грн/день.

  ...
 • Вакансія: Трейдер на рынке Форекс

  Группа Компаний ИнстаФорекс

  Приглашем всех желающих для работы на бирже Forex.

  Компания предлагает:

  - карьерный рост в сфере финансов и инвестиций;

  - комфортные условия труда;

  ;- обучение специфике работы;

  - гибкий график работы.

  Обязанности: совершение торговых операций на фондовом, товарном, валютном рынках, операции хеджирования с целью получения прибыли.

 • Торгово-производственная компания СЭА, работающая на рынке свыше 25 лет, в связи с развитием, приглашает на работу бухгалтера

  Требования:

  • образование базовое/высшее профильное
  • опыт работы от 3 лет на должности бухгалтера в сфере оптовая торговля, производство, услуги

  Знания:

  • основы бухгалтерского учета (...

Пошук роботи в Одесі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Одесі. Пошук роботи в Одесі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Бухгалтерія, фінанси, облік/аудит з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Одеса і вакансії Одесі на Jobsite.