Робота Одеса: Наука, освіта, переклади - вакансії, Робота в Одесі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Наука, освіта, переклади.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

Вакансії в Одесі / Вакансії в Одесі / Вакансії Наука, освіта, переклади, Одеса

На 17.07.2019 в нашій базі:  349 вакансій,   2025 резюме

Робота в Одесі в рубриці Наука, освіта, перекладиНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Наука, освіта, переклади в Одесі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Наука, освіта, переклади»).


По вашому запиту знайдено: 202 вакансій
 • Требования : Родный и грамотный русский язык.

  Для бизнесмена/Француза, в течение 3 дня на этой неделе 17-19 июля в Днепре. 2-4 ч/д. Говорю свободно, но мне нужнo практика и исправления.

  Эл. Почта : christian@online.ua

  З/п 80 грн/час...
 • В детский сад #662, Оболонский район, м.Героев Днепра

  Работа по трудовой книжке, оплачиваемый отпуск+оздоровительные. Зарплата зависит от стажа и категории.

  Медсестра отвечает за мед. осмотры, санэпид режим в группах и на пищеблоке, составление меню.

  Звоните по тел. 0444113275

  ...
 • Вакансія: Секретар керівника

  ПП "Київська загальноосвітня гімназія"Грейс"

  Вимоги: робота з пакетом МC Office, знання основ діловодства

  Обов'язки:

  Умови: робочий день з 8:00 до 17:00

  ...
 • Привіт! Шукаєш роботу перекладача англійської мови? Тоді тобі до нас, в нашу команду, агентство «LGM»!

  http://lgm-ua.com/job

  FB — LGM_work

  Пропонуємо тобі:

  • гнучкий графік роботи (обираєш сам (а) зручний)
  • зп від 15000 грн. + бонуси (виплати 100%)
  • спілкування з носіями мови
  • можливість часткової зайнятості (від 4-х годин на д...
 • Шукаємо життєрадісну і творчу дівчину у наш Монтессорі-садочок. Тут дуже люблять діток, допомагають їм ставати щодня кращими, виховують самостійність та наполегливість. Якщо Тобі 21+, у Тебе є освіта (або заочне навчання) і Ти готова щодня бачити усмішки на обличчі маленьких діток - Тобі до нас! Ми все розкажемо, покажемо і навчимо! Чекаємо Твоє резюме irynakrasevych1992@gm...

 • Срочно ищем переводчика английского для работы в офисе (график свободный).

  Оплата сдельная (2 р/мес)

  Запись на собеседование по телефону или в telegram +380631009875

  ...
 • «Первая Детская Академия» - сеть лучших детских садиков и школ для детей.

  Приглашаем педагогов в Академии, расположенные по адресу:

  Киев, ул. Семьи Кульженков, 31 (Оболонь)

  Киев, ул. Бориса Гмыри, 4 (Позняки)

  Требования. Высшее образование (педагог, переводчик), английский - advanced (upper intermediate - с перспективой повышения ...

 • Вакансії в Департаменті стратегічного розвитку та планування Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

  Департамент забезпечує аналітичну підтримку роботи Комісії з усіх питань, що входять до сфери повноважень НКРЕКП: організація енергетичних ринків, моніторинг ринків, цінове регулювання приро...

 • Дружному коллективу небольшого детского сада срочно требуется доброжелательный и энергичный помощник или помощница. Вы любите людей и особенно - маленьких детей, сообразительны, обладаете легким характером и получаете удовольствие от общения с малышами? Давайте вместе помогать родителям растить и воспитывать счастливых детей!

  Обязанности: помощь воспитателю в присмотр...

 • Брачное агентство 'StoneShark Agency' ищет переводчиков английского языка.


  Требования: Опыт работы и образование не имеет значения. Нам важно только твоё знание языка и желание зарабатывать. Мы всему научим.


  Пошук роботи в Одесі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Одесі. Пошук роботи в Одесі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Наука, освіта, переклади з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Одеса і вакансії Одесі на Jobsite.