Робота Одеса: Нерухомість та страхування - вакансії, Робота в Одесі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Нерухомість та страхування.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

Вакансії в Одесі / Вакансії в Одесі / Вакансії Нерухомість та страхування, Одеса

На 29.01.2020 в нашій базі:  215 вакансій,   1891 резюме

Робота в Одесі в рубриці Нерухомість та страхуванняНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Нерухомість та страхування в Одесі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Нерухомість та страхування»).


По вашому запиту знайдено: 96 вакансій
 • Вакансія: Менеджер по продажам/медпредставитель

  ООО «НЕЗАВИСИМАЯ ЛАБОРАТОРИЯ ИНВИТРО»

  В связи с открытием медицинского офиса «НЕЗАВИСИМАЯ ЛАБОРАТОРИЯ ИНВИТРО» в городе Белая Церковь

  требуются специалисты на должность Менеджер по продажам (медицинский представитель) лабораторная диагностика

  Требования:

  • Опыт работы в активных продажах не менее 2-х лет

  • Наличие завершенных успешных проектов

  • Опыт ведения переговоров, заключения...

 • Вакансія: Менеджер по аренде и купле-продаже недвижимости

  Риэлторская компания VIPagent (ФЛП Касьянов Е.В.)

  Риэлторская компания VIPagent в связи с открытием нового (уже 19-го по счету) филиала объявляет дополнительный набор сотрудников на вакансию - риэлтора (менеджера по аренде и купле-продаже недвижимости) на конкурсной основе.
  Мы нуждаемся в людях, которые любят и ценят свою работу. Идеал нашего кандидата — это человек, умеющий правильно разговаривать, дружащий...
 • Для мотивированных, целеустремленных экспертов, риелторов с опытом работы (от 1 года) - выгодные условия сотрудничества с юридической, рекламной, технической поддержкой агентства. Руководство компетентное и лояльное, коллектив - сплоченный, доброжелательный. На рынке недвижимости с 1998 г.
  Офис в центре: ул. Пушкинская, 32 (м."Арх. Бекетова", м."Истор. музей").

  ...
 • Вакансія: Майстер технічної дільниці

  Київський міський центр зайнятості

  Підприємство по обслуговуванню житлового фонду запрошує на роботу майстра технічної дільниці

  Вимоги:

  середня освіта; досвід роботи на посаді не менше 1 року;

  додаткові вміння схвалюються

  Умови роботи:

  5-денний робочий тиждень; СБ-НД — вихідний

  Весь соц.пакет передбачений умовами колективного договору.

  Обов’язки:

  ...
 • Вакансія: Ріелтор

  ДОМОСВІТ, компания

  Ми запрошуємо в нашу команду претендентів, які хочуть стати успішними ріелторами. Нас цікавлять активні, позитивні та амбіційні люди, БЕЗ ДОСВІДУ РОБОТИ ( 1 місяць – не досвід, так що беремо і їх). Ми самі всьому навчимо і самі все покажемо та продемонструємо, надамо стажування, «виховаємо» кар’єристів і, звичайно ж, гідно оцінимо й оплатимо вашу роботу.

  ...
 • Агенція нерухомості "КиївЖитлоСервіс" (https://www.facebook.com/kgservise.ua/) запрошує у свій колектив активну, комунікабельну та цілеспрямовану людину на вакансію "Менеджер/ка по роботі з клієнтами"!

  Обов'язки:

  1. Прийом вхідних дзвінків та здійснення вихідних дзвінків;
  2. Ведення обліку клієнтів агенції;
  3. Формування запиту та пропозиції;
  4. ...
 • Вакансія: Риэлтор

  АН Харьков-риэлтер

  Запрошуємо агента з нерухомості в АН «Харків-Ріелтер»! Пропонуємо стати професійним ріелтором і отримувати високий і стабільний дохід, який залежить тільки від Вашоі старанності. Ви отримаєте: - можливість постійно підвищувати свій дохід - роботу в команді професіоналів - навчання за рахунок компанії Від Вас буде потрібно: - бажання працювати в команді - вміння працювати з л...

 • Работа в АН "АВЕРС" дает возможность пройти обучение с освоением технологий продаж недвижимости, юридических знаний, навыков ведения переговоров и работы с клиентами.

  Мы предлагаем:

  · овладение престижной профессией риелтора;

  · работу в тесном контакте со специалистами высоко...

 • В связи с расширением крупной кампании АН «Аверс» (основана в 1993 г.) в Салтовский филиал ( ул. Валентиновская, 22, м. «Студенческая» ) требуются сотрудники. Работа для энергичных людей, с желанием стабильно и много зарабатывать.


  Ваши задачи:

  • ведение переговоров с клиентами;
  • организация показ...
 • Описание вакансии

  Требования: грамотность, желание зарабатывать, стремление не останавливаться на достигнутом, самообучаемость, решительность, стрессоустойчивость, порядочность, знание ПК.

  Условия работы: полная занятость, с 10.00?17.00 рабочий день.

  Обязанности: обработка информации, уважительное общение с клиентами, работа с сайтами, сотрудничество с дело...


Пошук роботи в Одесі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Одесі. Пошук роботи в Одесі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Нерухомість та страхування з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Одеса і вакансії Одесі на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: