Робота Одеса: Нерухомість та страхування - вакансії, Робота в Одесі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Нерухомість та страхування.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

Вакансії в Одесі / Вакансії в Одесі / Вакансії Нерухомість та страхування, Одеса

На 20.04.2021 в нашій базі:  337 вакансій,   238 резюме

Робота в Одесі в рубриці Нерухомість та страхуванняНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Нерухомість та страхування в Одесі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Нерухомість та страхування»).


По вашому запиту знайдено: 95 вакансій
 • Вакансія: Риэлтор, агент по недвижимости

  ЧФ Харьковское агентство недвижимости - ХАН

  Вы остались без работы? Работники турагентств, продавцы различных сфер ( от игрушек до обуви и одежды ), уважаемые соискатели! Ищу активных людей на 2 свободные вакансии. Ваш опыт обязательно пригодится в нашей сфере. У нас есть все возможности для хорошего заработка при наличии любви к людям и активности! Именно таких людей приглашаю на работу.

  Опыт работы не о...

 • Вакансія: Агент по недвижимости, риэлтор

  ЧФ Харьковское агентство недвижимости - ХАН

  Современный, целеустремленный соискатель, который считает что в жизни все зависит от него самого, обладает высокой настойчивостью и работоспособностью,честностью и искренним желанием помочь людям, готовностью действовать. Приглашаю на работу!
  Опыт работы не обязателен, но приветствуется, если он был в торговле любыми услугами, товарами... У нас, практически, сфера услуг...

 • Вимоги:

  Обов'язки:

  Умови: Маємо вільну вакансію менеджера з продажу нерухомості міста Львова у наш відділ за адресою: м. Львів, вул. Вітовського 5. На цій роботі з розвитком Ви отримаєте знання та розуміння ринку продажу житлової та комерційної нерухомості Львова, навчитесь працювати на результат, навчитеся активних комунікацій з людьми. У нас реальний кар’є...

 • В связи с расширением крупной кампании АН «Аверс» (основана в 1993 г.) в Салтовский филиал ( ул. Валентиновская, 22, м. «Студенческая» ) требуются сотрудники. Работа для энергичных людей, с желанием стабильно и много зарабатывать.


  Ваши задачи:

  • ведение переговоров с клиентами;
  • организация показ...
 • АН "Аверс"
  приглашает Вас открыть мир личной свободы и достижения успеха!
  Если Вам тесно в рамках рабочего дня и фиксированной зарплаты, сделайте шаг к свободе выбора!

  Мы предлагаем Вам:
  - овладеть новой профессией;
  - постоянно совершенствоваться в работе;
  - руководить своим временем и своим финансовым положение...

  • У зв'язку з виходом на національний рівень АН «Атланта» запрошує на роботу фахівців на посаду менеджер з продажу нерухомостіПро нас, ми АН «Атланта» — лідери на ринку нерухомості півдня України. Компанія з бездоганною репутацією! Ми працюємо вже 18 років, та знаємо все про нерухомість.Професія «менеджер з продажу нерухомості» входить в ТОП-5 найбільш ви...
 • Требования:
  * обязателен аналогичный опыт работы и развития Ассоциации ЖКХ, умение управлять проектами и процессами, тотальная ответственность за результат
  *бизнес мышление: умение создавать уникальные ценностные предложения для участников Ассоциации
  *нацеленность на инновации: умение видеть новые возможности и креативные решения, которые дадут необходимый эфф...

 • администратор требуется в клининговую компанию.

  З/п договорная.

  Тел. 067-899-9360


  ...
 • Вакансія: Агент по недвижимости, риелтор

  ЧФ Харьковское агентство недвижимости - ХАН

  Доход не ограничен. Начните новую жизнь с новой профессии!

  Современный, целеустремленный соискатель, который считает что в жизни все зависит от него самого, обладает высокой настойчивостью и работоспособностью,честностью и искренним желанием помочь людям, готовностью действовать. Приглашаю на работу к себе в команду!
  Опыт работы не обязателен, но приветствуется, е...

 • ТОВ «ЕНО Меблі Лтд» відкриває вакансію на посаду: Менеджер з оренди нерухомості — ДИСТАНЦІЙНА РОБОТА ДЛЯ ПРЕТЕНДЕНТІВ ЗІ ВСІЄЇ УКРАЇНИ НА ПОСТІЙНІЙ ОСНОВІ

  ЗАГАЛЬНА ПЛОЩА ПРИМІЩЕНЬ ПІД ОРЕНДУ СТАНОВИТЬ 59 945 М. КВ. НА СУМУ 80 684 ЄВРО.

  ТАКОЖ РОЗПРОДАЄМО ОСНОВНІ ЗАСОБИ НА СУМУ ПОНАД 100 МЛН. ГРИВЕНЬ

  eno.ua

  МИ ОЧІКУЄМО ВІД ВАС ЩОМІСЯЧНИЙ ПРОДАЖ НА СУММУ...


Пошук роботи в Одесі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Одесі. Пошук роботи в Одесі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Нерухомість та страхування з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Одеса і вакансії Одесі на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: