Робота Одеса: Медицина, фармацевтика - вакансії, Робота в Одесі. Пошук роботи, пошук вакансій в рубриці Медицина, фармацевтика.

Мінімум раз в житті кожної людини цікавить пошук роботи. І, незважаючи на те, що робота в Одесі є завжди, багато хто не знає, де її шукати і куди йти працювати. Що вибрати - вакансії в Одесі в невеликих фірмах або ж здійснювати пошук роботи в корпораціях? Що краще: робота в Одесі або виїхати в інше місто або навіть країну? Питань багато, тому ласкаво просимо на портал, орієнтований на пошук роботи і вакансій, а також розміщення резюме в Одесі!

Вакансії в Одесі / Вакансії в Одесі / Вакансії Медицина, фармацевтика, Одеса

На 23.10.2019 в нашій базі:  555 вакансій,   1953 резюме

Робота в Одесі в рубриці Медицина, фармацевтикаНа сайті Jobsite ви можете знайти вакансії і роботу в сфері Медицина, фармацевтика в Одесі. Ми пропонуємо якісний пошук роботи і постійно оновлювану базу вакансій для фахівців з кожного з напрямів. Ви можете шукати вакансії по конкретних спеціальностях (наприклад, проглядати вакансії «Медицина, фармацевтика»).


По вашому запиту знайдено: 290 вакансій
 • Требования: Чоловіки з медичною освітою (лікувальна справа, не нижче "фельдшер"). Необхідно призиватися/відновлюватися на військову службу за контрактом (допоможемо). Служба не сумісна з вживанням алкоголю.

  Обязанности: Чергування у стаціонарі. Медичні процедури. Інструкторсько-навчальні процеси. Уточнюйте, в залежності від посади.

  Условия: с. Данилівка. Робота в...

 • Обязанности:

  • Сухая и влажная уборка помещений медицинской клиники

  • Генеральная уборка

  • Обеспечение хранения и использования инвентаря и моющих средств

  Мы ожидаем от кандидата:

  • Опыт работы в медицинских учреждениях приветствуется

  • Ответственность

  • Аккуратность

  • Исполнительность

 • Вакансія: Косметолог

  Скрытая компания

  В салон красоты SARAFAN на постоянную работу требуется косметолог. С опытом работы от 6 мес также без БЕЗ ОПЫТА сразу после обучения.

  МЫ ПРЕДЛАГАЕМ ВАМ:

  — график работы 2/2 с 9 до 22:00

  — достойную заработную плату

  — работу на косметике салона

  — профессиональный рост

  — обеспечение клиентами

  — официальное трудоустройс...

 • В стационар частной клиники требуется санитарка (уборщица)

  Условия труда — 4дня через 4 дня, с 6?00 до 19?00

  Уровень заработной платы — высокий.

  Клиника находится в районе 3-й ст.Люстдорфской дороги.

  Обязанности: текущая и генеральная уборки клиники.

  ...
 • Вакансія: Массажист-преподаватель

  Николь, академия красоты

  Стабильно развивающейся в течение 15 лет Академии красоты требуется преподаватель по массажу с опытом работы. Предпочтительно медобразование.

  Звоните с 13ч до17ч в рабочий день, который хотите подъехать и подъезжайте на собеседование с документами об образовании и резюме в назначенное по тел. время.

  Требования: опыт работы, умение преподавать, знание различных ви...

 • Стабильно развивающейся в течение 16 лет Академии красоты требуется косметолог для преподавания на курсах.

  Звоните в рабочий день, который хотите подъехать с 13ч до17ч и подъезжайте на собеседование с документами об образовании и распечатанным резюме в назначенное по тел. время.

  Требования: Профильное образование, в т.ч. предпочтительно медицинское, умение препод...

 • Вимоги: порядність

  Обов'язки: знання асортименту, вміння спілкуватись з людьми

  Умови: гнучкий графік, хороший колекти

  ...
 • Вакансія: Фармацевт

  Тячівський районний центр зайнятості

  Вимоги: Відповідально ставитися до своїх обовязків.

  Обов'язки: Вміти готувати та оформляти лікарські форми до видачі, видавати лікарські засоби і предмети медичного призначення населенню, економно витрачати сировину, забезпечувати необхідні безпечні умови праці, пояснювати хворому правила прийому ліків та їх зберігання.

  Умови: Фармацевт потрібен терміново. Пр...

 • Наша компания «Ветсинтез» - ведущий национальный производитель и дистрибьютор ветеринарных препаратов и кормовых добавок в Украине. Мы активно продаем свою продукцию и на внешних рынках — Российская Федерация, Беларусь, Казахстан, Египет, Катар, Грузия, Кувейт и другие. «Ветсинтез»— надежный партнер, который гарантирует высокое качество продукции, квалифицированную р...

 • Описание вакансии

  В роздрібну мережу «ФАКУЛЬТЕТ-ФАРМ» потрібні фармацевти, провізори(і співробітники нічної зміни) в м. Дніпро та Дніпропетровську область.

  Ви — позитивний, амбіційний, комунікабельний, відкритий прихильник інновацій та досліджень, який усвідомлює, що синергічна взаємодія надасть максимальний ефект та приведе до найвищих результатів.

  Цінност...


Пошук роботи в Одесі: сайт пошуку вакансій і резюме Jobsite допоможе Вам легко знайти роботу в Одесі. Пошук роботи в Одесі за ключовим словом і зарплатою, детальною статистикою нових надходжень за спеціальностями. На сайті представлені як агентства працевлаштування, так і провідні компанії. Великий банк оголошень і вакансії в рубриці Медицина, фармацевтика з можливістю знайти роботу як студентам, так і керівникам. Якщо "шукаю роботу" про Вас - тоді Ви потрапили за адресою! Працевлаштування в Одеса і вакансії Одесі на Jobsite.


Jobs.ua рекомендує переглянути: